Toplayıcı Menfez

 GTM-S Toplayıcı Menfez               GTM-ZD Toplayıcı Menfez Zıt Damperli    GTM-PD Toplayıcı Menfez Paralel Damperli
  

 

KODU : GTM (GÜNTER TOPLAYICI MENFEZ)

MODELİ :

GTM-S        : Günter Toplayıcı Menfez Dampersiz

GTM-ZD      : Günter Toplayıcı Menfez Zıt Kanat Damperli
 

GTM - PD    : Günter Toplayıcı Menfez Paralel Kanat Damperli
(Sadece alüminyum imalat için geçerlidir.)
 

MALZEME    : Ekstrüzyon yöntemiyle (6063, ETİAL - 60AIMgSi0.5) alaşımından imal edilen alüminyum profil. İsteğe bağlı olarak DKP sacdan ve galvanizli sacdan da imal edilmektedir.
 

KULLANIM  : Havalandırma sistemlerinde emiş yapılırken kullanılır. Menfez paletlerinin emiş açısı el veya menfez boyasını zedelemeyecek bir alet yardımıyla ayarlanarak hava emiş yönü seçilebilir veya hava emişi iki farklı yönde yapılabilir. Zıt kanatlı menfez damperi, damper anahtarı yardımıyla ayarlanır. Paralel kanatlı menfez damperi üzerinde bulunan kumanda kolundan el ile açılıp kapanarak ayarlanır.
 

KAPLAMA STANDARDI : Malzemeler standart olarak yüzey temizleme ve yağdan arındırma işlemleri yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya ile boyanır ve fırınlanır. İsteğe bağlı olarak eloksal kaplama ve fırın boya seçenekleri de uygulanmaktadır. 

Renk kataloğu için tıklayınız.
 

KULLANIM YERİ : Emiş işleminin yapılacağı tüm mekanlarda kullanılabilir, yalnızca dış cephe emişlerinde kullanılması tavsiye edilmez.
 

MONTAJ : Ürünler standart olarak delikli imal edilir ve vidalanarak montaj yapılır. Vida deliğinin istenmediği durumlarda mandallı sistem veya yaylı sistem uygulanmaktadır.

Detaylı Bilgi