Müdahale Kapakları

  

 GMK-M Müdahale Kapağı Menteşeli              GMK-ALP Müdahale Kapağı Alçıpan Tipi            
 


KODU : GKK ( GÜNTER MÜDAHALE KAPAĞI )

MODELİ :

GMK - M : Günter Müdahale Kapağı Menteşeli

GMK - V : Günter Müdahale Kapağı Vidalı 

GMK - ALP : Günter Müdahale Kapağı Alçıpan Tipi

 

MALZEME : Çerçeve kısmı , ekstrüzyon yeöntemiyle ( ETIAL - 60, AlMgSi05 ) alaşımlı profillerden , kontrol kapağı ise alüminyum sacdan imal edilmektedir. Isıya karşı izolasyon yapılması gereken durumlarda kaya yünü veya cam yünü kullanılarak izolasyon yapılır. Bunun yanında isteğe bağlı olarak galvanizli veya DKP sacdanda imal edilmektedir.

 

KULLANIM : Havalandırma sistemlerinde sistem kurulduktan sonra temizlik , teknik servis vb. amaçlarla ulaşılması gereken yerlere kontrol kapağı konularak müdahale kolaylığı ve estetik bir görüntü sağlanır.

 

KAPLAMA STANDARDI : Malzemeler standart olarak yüzüy temizleme ve yağdan arındırma işlemleri yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya ile boyanır ve fırınlanır. İsteğe bağlı olarak eloksal kaplama ve fırın boya seçenekleride uygulanmaktadır. Renk kataloğu için tıklayınız.

 

MONTAJ : Ürünler standart olarak delikli imal edilir ve vidalanarak monte edilir. Vida deliğinin istenmediği durumlarda deliksiz imalat yapılmaktadır. Kullanıcı tercihine göre çeşitli yapıştırma yöntemleri yapılabilmektedir.

Detaylı Bilgi