Lineer Menfez

 GLM Lineer Menfez                                                     
 

 

KODU    : GLM (GÜNTER LİNEER MENFEZ) 

MODELİ :

GLM-S   : Günter Lineer Menfez Dampersiz


GLM-ZD : Günter Lineer Menfez Zıt Kanat Damperli
(Sadece alüminyum imalat için geçerlidir.)

MALZEME : Ekstrüzyon yöntemiyle (6063, ETIAL - 60, AIMgSi0.5) alaşımından imal edilen alüminyum profil. İsteğe bağlı olarak DKP sacdan ve galvanizli sacdan da imal edilmektedir.


KULLANIM : Havalandırma sistemlerinde dekoratif görüntüsü itibariyle emiş ve üfleme ağızlarında daha çok fancoil, radyatör üstlerinde, havuz kenarlarında, yer döşemelerinde, tavan tipi fancoil üfleme ve emişlerinde kullanılır. Menfez paletleri sabit olması nedeniyle üfleme ve emiş açısında herhangi bir değişiklik yapılmaz. Zıt kanatlı menfez damperi, damper anahtarı yardımıyla ayarlanır.


KAPLAMA STANDARDI : Malzemeler standart olarak yüzey temizleme ve yağdan arındırma işlemleri yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya ile boyanır ve fırınlanır. İsteğe bağlı olarak eloksal kaplama ve fırın boya seçenekleri de uygulanmaktadır. Renk kataloğu için tıklayınız.


KULLANIM YERİ : Üfleme ve emiş işlemlerinin yapılacağı tüm mekanlarda kullanılabilir, yalnızca dış cephe üflemelerinde kullanılması tavsiye edilmez.


MONTAJ : Ürünler standart olarak delikli imal edilir ve vidalanarak montaj yapılır. Vida deliğinin istenmediği durumlarda mandallı sistem veya yaylı sistem uygulanmaktadır.