Kare Tavan Difüzörü

                     
 GKTD-KT Kare Tavan Difüzörü Clip-in Tavan           GKTD Kare Tavan Difüzörü               
 

 

KODU        : GKTD (GÜNTER KARE TAVAN DİFÜZÖRÜ)

MODELİ    :

GKTD-S     : Günter Kare Tavan Difüzörü (Dampersiz)

GKTD-ZD   : Günter Kare Tavan Difüzörü Zıt Kanat Damperli

GKTD - KT : Günter Kare Tavan Difüzörü Clip-in Tavana uygun

 

MALZEME : Ekstrüzyon yöntemiyle (6063, ETIAL - 60, AIMgSi0.5) alaşımından imal edilen alüminyum profil. İsteğe bağlı olarak DKP sacdan ve Galvanizli sacdan da imal edilmektedir.


KULLANIM : Dörtgen Anemostat; havayı geniş ve dar alana yayma özelliğine sahiptir. Anemostat paletleri istenilen özelliklerde havayı 1 yönlü, 2 yönlü, 3 yönlü ve 4 yönlü olarak yayma şekline göre imalatı yapılmaktadır. Kanat (palet) kısmı yaylı pimlerle çerçeveye montaj edilip sökülebilir tiptedirler. Bu özelliği sayesinde palet kısmı arkasına müdahale edilebilir. Zıt kanatlı menfez damperi, damper anahtarı yardımıyla ayarlanır.


KAPLAMA STANDARDI : Malzemeler standart olarak yüzey temizleme ve yağdan arındırma işlemleri yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya ile boyanır ve fırınlanır. İsteğe bağlı olarak eloksal kaplama ve fırın boya seçenekleri de uygulanmaktadır. Renk kataloğu için tıklayınız.


KULLANIM YERİ: Havalandırma sisteminde, emiş ve üfleme yapılacak kısımlarda kullanılır, daha çok 60x60 cm asma tavanlarda üfleme amaçlı olarak kullanılır.

 

MONTAJ : Ürünler standart olarak montaj delikli imal edilir ve vidalanarak montaj yapılır. Vida deliğinin istenmediği durumlarda mandallı sistem uygulanmaktadır.

Detaylı Bilgi