Jaluzi (Geri Dönüşsüz Panjur)

 GJ Jaluzi (Geri Dönüşsüz Panjur )            

 

KODU : GJ (GÜNTERJALUZİ)


MODELİ :


GJ         : Günter Jaluzi


MALZEME : Jaluzi kasası ve paletleri ekstrüzyon yöntemiyle (6063 ETIAL - 60, AIMgSi0,5) alaşımından imal edilen alüminyum profilden imal edilmektedir. İsteğe bağlı olarak galvanizli sacdan da imal edilmektedir.


KULLANIM : Havalandırma yapılan mahallerde veya hava kanalında tek yönlü hava akışını sağlar. Havalandırma sisteminin çalışmadığı durumlarda ters hava akışını keser. 
 

KAPLAMA STANDARDI : Malzemeler standart olarak boyasız imal edilmektedir. İsteğe bağlı olarak malzemeler yüzey temizleme ve yağdan arındırma işlemleri yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya ile boyanır ve fırınlanır. Renk kataloğu için tıklayınız.


KULLANIM YERİ: Havalandırma sistemlerinde sistem durduğunda ters hava akışı istenmiyorsa kullanılır. Genelde kanala monte edilir. Direk havalandırma ısıtma sistemine de monte edilebilir. Dış hava alışı veya egzoz atışlarında pencere, kapı ve duvara direk montaj yapılabilir.

MONTAJ : Ürünler vidalı, vidasız ve kanal tipi olanlar için kendinden flanşlı olarak imal edilmektedir. İstenilen montaja uygun imalat yapılır.

Detaylı Bilgi