Dağıtıcı Menfez

 

 GDM Dağıtıcı Menfez                                  


KODU      :  GDM (GÜNTER DAĞITICI MENFEZ)
 

MODELİ   :

GDM - S   : Günter Dağıtıcı Menfez Dampersiz
 

GDM - PD : Günter Dağıtıcı Menfez Paralel Kanat Damperli
(Sadece alüminyum imalat için geçerlidir.)
 

GDM-ZD   : Günter Dağıtıcı Menfez Zıt Kanat Damperli

MALZEME : Ekstrüzyon yöntemiyle (6063, ETIAL - 60AIMgSi0.5) alaşımından imal edilen alüminyum profil. İsteğe bağlı olarak DKP sacdan ve galvanizli sacdan da imal edilmektedir.
 

KULLANIM : Havalandırma sistemlerinde üfleme yapılırken kullanılır. Menfez paletlerinin üfleme açısı el veya menfez boyasını zedelemeyecek bir alet yardımıyla ayarlanarak hava üfleme yönü seçilebilir veya hava üflemesi iki farklı yönde yapılabilir. Zıt kanatlı menfez damperi, damper anahtarı yardımıyla ayarlanır. Paralel kanatlı menfez damperi üzerinde bulunan kumanda kolundan el ile açılıp kapanarak ayarlanır.

Renk kataloğu için tıklayınız.
 

KAPLAMA STANDARDI : Standart olarak, malzemeler yüzey temizleme ve yağdan arındırma işlemleri yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya ile boyanır ve fırınlanır. İsteğe bağlı olarak eloksal kaplama ve fırın boya seçenekleri de uygulanmaktadır.                                                                                                                                                    

KULLANIMYERİ : Üfleme işleminin yapılacağı tüm mekanlarda kullanılabilir, yalnızca dış cephe üflemelerinde kullanılması tavsiye edilmez.
 

MONTAJ : Ürünler standart olarak delikli imal edilir ve vidalanarak montaj yapılır. Vida deliğinin istenmediği durumlarda mandallı sistem
veya yaylı sistem uygulanmaktadır.

 Detaylı Bilgi