GÜNTER KLİMA

 

1977 yılında Ankara’da faaliyetlerine başlayan GÜNTER KLİMA, sektördeki  gelişmeleri sürekli takip ederek bugünlere gelmiştir. Ülkemiz sanayi ve ekonomisi içerisinde üzerine düşen sorumluluğun bilincinde olan GÜNTER KLİMA, sürekli büyümeyi hedeflemiş,  her yıl yeni istihdam olanakları yaratarak , teknolojinin gereklerini yerine getirip, kalitesini ve  ürün yelpazesini de  geliştirerek sorumluluğunun gerektirdiği şekilde davranmıştır. Kaliteden ödün vermeyen deneyimli kadrosu ve satış sonrası desteğiyle halen Akyurt’ta bulunan 12.000 m2 açık, 4.500 m2 kapalı alanlı fabrikasıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.
    
GÜNTER KLİMA, bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalardan edindiği tecrübenin ışığında günümüz teknolojisinin sunduğu olanakları da kullanarak ve imalat teknolojisini sürekli yenileyerek dünya piyasalarında daha aktif rol almaya hazırlanmaktadır.

GÜNTER KLİMA, düşük maliyet, kısa zaman ve yüksek kalite ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak , sektörün önde gelen firmaları arsında yerini almıştır. Tüm yasal şartlara uygun olarak , üretimini yaptığı tüm ürünleri TSE/TSEK standartlarına uygun ve belgelerine sahip, verim raporlarıyla desteklenmiş ve 2004  yılında Türkak’ tan onaylı ISO 9001:2000 belgesini alarak kalitesini belgelemiştir. Ayrıca 98/37/AT Makine Emniyeti Yönetmeliğine göre teste tabi tutulmuş,  üretimini yaptığı cihazların  güvenli bir ürün olduğunu gösteren  CE işaretini iliştirme hakkına da sahip olmuştur.

GÜNTER KLİMA, sürekli gelişmekte olan ürün yelpazesi ve her ihtiyaca cevap verebilecek tasarımlarıyla sektörün aranan ismi olmayı başarmanın haklı gururunu yaşamaktadır.